En sık kullanılan hizmetlerimiz ve ücretlendirdiğimiz temel ücretler için fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir.

Özel Hizmetler
Ücretsiz hesap
Premium Üyelik
Açıklamalar
İşlem ücreti
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
TR KARGOM, her paket için alma ve işleme ücreti olarak belirlenmiş bir ücret alır. Ücret hesap türüne bağlıdır.
Benim için satın al
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
İstediğiniz ürünleri online satın alırken sorun mu yaşıyorsunuz? Müşterilerimize istedikleri yerde yardımcı olmak için Benim İçin Satın Alma sunuyoruz. Siz neyi nereden satın almak istediğinizi belirtin ve geri kalanını bize bırakın. Artık herhangi bir ülke kısıtlaması veya ödeme işlemleri hakkında endişelenmenize gerek yok.
Paket Birleştirme
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Konsolidasyon, paketleri alıp bunları tek bir kutuda birleştirdiğimiz bir süreçtir. Paketleri birleştirmek yer ve ağırlık tasarrufu sağlar ve bu da nakliye maliyetlerinde % 80'e varan tasarruf sağlar.
Özel Talep
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Bazen öğeleriniz için genel nakliyeden daha fazlasına ihtiyacınız olabilir, bu yüzden Özel İstekler sunuyoruz. Özel Bir İstek, sizin için gümrük beyannamesini doldurmaktan güvenlik için ek ambalaj'a kadar her şeyi kapsayabilir. En popüler özel isteklerimizden birkaçını listeledik.
Gümrük Beyannamesi Doldur
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Bu hizmeti talep ederseniz, Türkiye Gümrük Beyannamenizi doldurmak için ürünlerinizle birlikte gelen perakendecilerin ambalaj fişlerini kullanırız. TR KARGOM ile birlikte gönderdiğiniz tüm paket veya konsolidasyonlar için bu hizmeti talep edebilirsiniz.
Ekspres İşlem
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Ekspres Işlem ile paketiniz işlem kuyruğunun önüne atlayacaktır. Bu paketinizin VIP maumelisi görmesi anlamına gelir. Daha hızlı fotoğraflar, konsolidasyon, özel istekler ve hızlı bir şekilde gönderim.
Nakliye sigortası
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Bazı taşıyıcılar sigorta gerektirir, bazıları istemez, bu genellikle iyi bir fikirdir. Gümrük beyannamenizde belirtilen değere kadar taşıma sırasında hasar veya hırsızlık durumunda paketinizin değerini sigorta ettirmek için Nakliye Sigortası sunuyoruz. Sigorta $3 Türkiye'ından başlamaktadır Lütfen Dikkat: Sigorta satın alımı için içerik fotoğrafları gerekmektedir.
Ekstra Paketleme Malzemesi
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Kırılgan bir ürünü gönderirken veya sadece biraz ekstra güvenlik istiyorsanız, Ekstra Ambalaj Malzemesi isteyebilirsiniz. Ekstra kabarcık sarma, bant, kırılgan çıkartmalar veya güvenlik bandı sunuyoruz. Nadir veya değerli eşyaların nakliyesinde endişeniz olmasın.
Fazla ağır paketler
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Fazla ağır paketler, 30 kg ve üzerindeki paketler $16 tutarında ek ücrete tabidir. 70 lbs ve üzeri ücreti $20 Türkiye. Lütfen herhangi 70lbs veya daha fazlası olan bir paket için tam ücret ve taşıyıcı uygunluğu için müşteri hizmetlerine başvurunuz. Ayrıntılar için Paket S.S.S. bölümüne bakınız .
Paket Depolama
TR KARGOM
Ücretsiz
Ücretsiz
Paket depolama ilk 7 gün boyunca ücretsizdir. Süresi dolmuş paketler daha sonra günlük depolama ücreti tahakkuk etmeye başlar. Premium üyeliği olan müşteriler, ödül seviyelerine bağlı olarak 45 gün veya daha fazla ücretsiz depolama alırlar.
Ücretsiz Türkiye Adresinizi Alın
tr kargom TR KARGOM'un Rekabetçi Fiyatları

Nakliye ücretlerinden tasarruf etmek için en uygun fiyatları sunuyoruz.

tr kargom Uluslararası Teslimat

Uluslararası nakliye için en iyi nakliye çözümlerinden birini sunuyoruz

tr kargom Güvenli Ödeme Yöntemleri

Güvenli Ödeme sistemlerimiz ile huzur içinde ödeme yapın

tr kargom Güvenle Alışveriş

Hesabınızı günün her saatinde koruduğumuzdan emin olun.